Infrasauna Grand De Luxe - A1Fotogalerie: Infrasauna Grand De Luxe - A1
Fotogalerie: Infrasauna Grand De Luxe - A1Fotogalerie: Infrasauna Grand De Luxe - A1Fotogalerie: Infrasauna Grand De Luxe - A1Fotogalerie: Infrasauna Grand De Luxe - A1Fotogalerie: Infrasauna Grand De Luxe - A1
Verfügbarkeit Juni 2011
Garantie 2 roky
Hersteller Grand De Luxe
Kategorie Infrarotsauna für 1 Person
Produkt-Code Infrasauna Grand De Luxe - A1
Unverbindliche preisempfehlung
1 020.00 € MwSt.
ks
Produkt-beschreibung

Luxus Infrarotsauna für eine Person Grand De Luxe A1

Technische Daten:

Standard-Version:
Hemlock
Leistungsaufnahme: 1150W
Abmessungen: 90 x 90 x 190V
Oxygen Ionizer: Ja
CD-Player: JA
Dual Control Panel: Ja
Infrarot-Strahler: Keramik (3 Stück)
Er arbeitet bei einer Temperatur: 18-60 ° C
Anzahl Personen: 1
Außenbeleuchtung: keine

Die Dicke der Wände Saunen Grand De Luxe ist 4,9 cm (0,55 cm 2 bar und der Rahmen von 3,8 cm).
Die Dicke des Glases Modelle ohne einen hölzernen Türrahmen ist 6 mm (für Modelle mit einem hölzernen Türrahmen ist 4mm).
Carbon Heizungen Lifetime 10000 Stunden (das Leben der Keramik-Strahler beträgt 5000 Stunden).
Wellenlänge Kohlenstoff und Keramik-Heizungen ist von 6,5 bis 15 Mikrometer.
Herstellung von Saunen hat eine Tradition seit 17 Jahren. Infrarot-Grand De Luxe den EU-Standards.

Luftionisator::

Infrarot-Advantage Grande De Luxe gegenüber konkurrierenden Produkten ist, dass sie mit Sauerstoff Ionisator, mit denen die Qualität der Luft in der Sauna zu verbessern, ist ausgestattet sind. Diese Einheit wird die Luft verbessern große Mengen an negativ geladene Ionen (Anionen). Ionen in der Luft haben einen positiven Einfluss auf unsere Gesundheit.
Wissenschaftliche Studien haben gezeigt, dass die negativen Teilchen - Ionen in der Luft eine positive Wirkung auf unsere Gesundheit haben. Beruflich nannte diese Teilchen Ionen und fördert die Gesamtkoordination der Stoffwechsel, eine positive Wirkung auf Entfernung von Anspannung und Stress und bringt die körperliche und geistige Vitalität. Kein Zufall, dass die meisten negativen Ionen tritt am Meer, Wasserfälle, Berge, Pinienwälder oder in der Luft nach einem Gewitter. Die ideale Konzentration für den Menschen verantwortlich Wald und Umwelt ist 2000 Ionen pro cm3. In geschlossenen Räumen ist die Situation sehr weit von diesem Ideal.In Wohnungen und Büros ist im Gegensatz zu vielen Quellen positiver Ionisierung. Auswirkungen der Luftverschmutzung aus organischen oder anorganischen Einfluss führt zu der Tatsache, dass Luft ein großer Überschuss an positiven Ionen auf Kosten der kleinen negativen Ionen enthält. Wenn es bei der Anreicherung der Luft mit negativen Ionen in die Luft gleichzeitig sauber sind, werden große positive Ionen kleine negative Ionen aufnehmen, neutralisieren und dann schweren Partikel wie Staub fallen und sich auf die Umgebung.
Dadurch wird ein Maximum an Komfort und das Gefühl von reiner Luft.

materiál:

   Hemlock (Schierling)
exklusive Sauna Holzstruktur mit einer sehr feinen, sehr stabil,
zumindest funktioniert und nicht verziehen.


Použité zářiče:


   Keramické zářiče
   jsou energeticky účinné, vysoce pevné, bezpečné s dlouhou životností.
   Keramické trubice vyzařují infračervené záření 40μm, které lidské tělo
   snadno absorbuje.

Rádio / CD přehrávač:

    AM / FM přijímač s antenou zabudovanou v horním díle sauny
   
CD přehrávač
    Barevný LCD display
    vstup AUX

Princip infrasauny:


Infračervená část slunečního záření zahřeje lidské tělo, aniž by se rozehřál okolní vzduch. Na tomto principu fungují i infračervené tepelné kabiny. Ohřát se v této infrakabině je tedy vlastně stejné, jako když za jarního dne vysvitnou sluneční paprsky, my se necháme hřát jejich doteky a zdá se nám, že je mnohem tepleji, než by odpovídalo teplotě vzduchu. Jakmile se však sluníčko schová za mraky, připadá nám, že se najednou prudce ochladilo.

Teplota vzduchu je ale ve skutečnosti stále stejná, pouze na nás přestaly dopadat sluneční paprsky, a tedy i zahřívající infračervená energie. S infrasaunou si můžete vlastní zdroj tohoto příjemného přírodního tepla přinést až domů.

Náš nervový i endokrinní systém (vytvářející hormony) prostě pro své fungování světelnou energii potřebuje, jinak trpíme ztrátou energie a někdy i váhy, popudlivostí, zimomřivostí a větší potřebou spánku. Působení tepla a následné zvýšení tělesné teploty v takovém případě působí jako lék – simuluje horečku, tím aktivuje a posiluje imunitní systém, zvýší se počet bílých krvinek a obranyschopnost organismu a my se hned cítíme o poznání lépe.

„Saunování“ v infračervené kabině je založeno na principu emise infračerveného záření speciálními keramickými zářiči, které si nechal patentovat dr. Tadaschi Ishikawa v Japonsku již v roce 1965. Toto infračervené záření prohřeje tělo hluboko do svalové tkáně a k intenzivnímu pocení tak dochází již při teplotě okolo 50 °C v prostředí, které nezatěžuje organismus. Po celou dobu pobytu v kabině dýcháte vzduch o teplotě 20 až 55 °C, protože 80–90 % vyzařovaného tepla vstřebá vaše tělo a jen zbytek se rozptýlí do prostoru kabiny. To je zásadní rozdíl mezi klasickou saunou a infrasaunou.
Postup při prohřívání:

Čas předehřátí na provozní teplotu je závislý na velikosti kabiny a pohybuje se v rozmezí 5 až 10 minut. Při spuštění kabiny a nastavení teploty a délky prohřívací teploty máte právě tak čas na vlažnou sprchu, která zvýší efekt pocení, jež je oproti klasické sauně dvakrát až třikrát intenzivnější. Důležitý je při saunováni i pitný režim, dostatek tekutin totiž významně ovlivňuje intenzitu pocení. Délka pobytu v sauně je individuální a pohybuje se v rozpětí 25 až 40 minut při teplotě 65 °C. Za tuto dobu vaše tělo spálí přibližně 700 kalorií absolutně bez zátěže. Začínejte kratšími intervaly, které můžete postupně prodlužovat. Po uplynutí nastaveného času se topný systém automaticky odpojí.

Tip:

Systém infrasauny umožňuje i prohřívání těla rovnou v oblečení, například před zvýšenou tělesnou námahou, před náročnými sportovními výkony nebo pouze před odchodem do chladného počasí.Prokazatelné účinky infrasauny:

Rozehřátí Hloubkové teplo absorbované naším tělem zvyšuje krevní oběh, pleť se lépe prokrvuje, stupňuje se srdeční frekvence a látková výměna stejně jako například při pasivním tréninku, který se doporučuje jako rozcvičení pro některé sporty, aby se předešlo sportovním zraněním.

. Uvolnění Hloubkové teplo proniká do svalových tkání, odstraňuje z nich napětí a zvyšuje tak flexibilitu svalů, což přispívá k celkové relaxaci. Elastičtější svaly navíc lépe odolají každodenní zátěži. Ideální je toto uvolnění před masáží.

. Úleva pro klouby Hloubkové teplo má pozitivní vliv při léčbě artróz, výronů, nervových bolestí, svalových křečí či ztuhlosti kloubů. Průvodní projevy stárnutí jsou tak zpomalovány nebo tlumeny.

. Zmírňování bolesti Rozšířením periferních cév vlivem tepla dochází k lepšímu prokrvování svalů, zplodiny látkové výměny jsou odváděny rycheji a svaly jsou lépe zásobovány kyslíkem. To přispívá k rychlejšímu zotavení i při poranění tkání.

. Posílení krevního oběhu Při hloubkovém prohřívání tělo začne vylučovat pot, aby se ochladilo. Tím se zvýší činnost srdce a zrychlí cirkulace krve, což přispívá k posílení a stabilizaci krevního oběhu.

. Čištění pleti Intenzivní transpirace pročišťuje póry do hloubky. Škodliviny a jedy jsou odstraňovány a na své místo nastupují živiny. Jedná se o péči, která oddaluje stárnutí pleti.

. Odbourávání celulitidy Celulitida není nic jiného než tukové a vodní usazeniny pod pokožkou. Tepelné působení podporuje průběh očišťujících procesů v těle, intenzivní pocení a následné odplavování škodlivin. Nepříjemné usazeniny v podobě celulitidy tak mohou být postupně odbourávány.

. Snížení váhy Hloubkové teplo proniká nejvrchnější vrstvou pokožky a přijímají ho krevní cévy uložené v tukové tkáni, přijatým teplem se rozšíří a obstarávají tak lepší prokrvení tukových tkání a spalování kalorií. Tukové kyseliny hromadící se v tukových buňkách jsou vyloučeny lymfatickým systémem z těla ven.
n Redukce toxických látek. Pocení přispívá k vyloučení jedů a minerálních zplodin látkové výměny z těla. Mezi ně patří například řada těžkých kovů, alkohol, nikotin, cholesterol a další.

Montáž infrasauny:

Pokud se pro infrasaunu rozhodnete, dozvíte se, že se tyto infračervené prohřívací kabiny dodávají jako typizované stavebnice, které se montují přímo na místě z jednotlivých panelů. V interiéru a dokonce i na zahradě je tedy lze instalovat kdekoliv, kde je rovná podlaha a elektrická zásuvka, bez zvláštních stavebních úprav. Vzhledem k relativně malému rozměru infrasauny tak může najít své místo téměř v každém bytě, rodinném domě, ve fitness, rehabilitačních a masážních centrech. K základnímu vybavení infrasauny patří topné elementy, časový spínač, termostat, rádio, podhlavníky a osvětlení. K připojení do sítě je třeba elektrická zásuvka na 220 V a 16A jistění.
Pořizovací a provozní náklady:

Pořizovací náklady na infrasauny jsou cenově nižší než u klasických saun.

 

Grand De Luxe | Infrasauna Grand De Luxe - A1
kontakte
Infrarotsaunen Grand De Luxe
Infrarotsauna für 1 Person
Infrarotsauna für 2 Personen
Infrarotsauna für 3 Personen
Infrarotsauna für 4 oder mehr Personen
Infrarotsauna Ecke
UMFRAGE

Gefällt Ihnen Saunen Grand De Luxe?

SONDERANGEBOT
Infrasauna Grand De Luxe - C2

Infrasauna Grand De Luxe - C2

Kanadská jedle, Příkon:1710W, Zářiče karbon/keramické 5ks, Rozměry:120x120x190, Ionizátor, CDPreis: 1 199.00 €


Preis: 0.00 €